Etiket arşivi antiseo

ileEsad Yekyekov

Hacklink Nedir ?

Kısaca hacklink, backlink‘in site sahibinin haberi olmadan eklenmiş illegal hali diyebiliriz.

Peki Nasıl Ekleniyor Bu Hacklinkler ?

Site sahibinin haberi olmadan “hack” yöntemi ile site ele geçirilip hacklink eklenmektedir. Kodları, Google Agent, display none, düşük pixel yazı fontu vb ile site sahibinin veya herhangi bir kullanıcının göremeyeceği şekilde siteye eklenip eklenen siteninde sitenin rankından faydalanması diyebiliriz.

Siz Nasıl Elde Ediyorsunuz Hacklink Sitelerini ?

Hacklink siteleri kasan ekibimiz ile aracı olarak elde ediyoruz. Örneğin sizin elinizde rankları iyi durumda spam skoru olmayan siteler var ve satış yapamıyorsunuz ( veya daha fazla satış yapmak istiyorsunuz, bizim ile iletişime geçip elinizdeki sitelere bizim kodlarımızı ekleyip ekibimize katılabilirsiniz. Komisyon usulü ile çalışan sistemimizde hem kendi linklerinizi hemde panel üzerindeki diğer komisyoncuların sitelerini pazarlayarak komisyon üzerinden sizin olmayan sitelerden de kazanç elde edebiliyorsunuz.

Site Sahibi Farkederse Ne olacak ?

Hacklink Satışı yapan kişilerin çoğunluğu yabancı siteler ile çalışıyor ve bu şekilde bu sorunu ortadan kaldırmış oluyor. yurtdışı bir site ile çalışırken bir sorun teşkil etmiyor fakat türkiyedesiniz ve türk sitesine link koydurduğunuzda bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz hacklink eklediğinizde. Kimse gidip şikayet etmez böyle bi durum yok fakat sitenize antiseo yapılabilir, siteniz forumlarda kötülenebilir ve konunuz açılan forumdaki kişiler antiseo ve botnet atabilir sitenizi düşürmek için uğraşabilir. Şuana kadar Hacklink alan müşterilerimizde hiçbiri dava veya bir şikayet konusu söz konusu değildir.